Тернополяни, які мешкають на масиві “Дружба”, хочуть відкликати депутатів Зіня та Шкулу

Поділитися


Вчора мешканці прилеглих будинків до палацу культури “Березіль” – вулиці Миру, Пилипа Орлика, Драгоманова провели збори громади. Люди говорили про проблему з якою зіткнулися і депутати тернопільської міської ради від їхнього округу самоусунулись. Спочатку і свободівець Іван Зінь, і представник “Самопомочі” Андрій Шкула підтримували громаду у боротьбі проти незаконного будівництва біля “Березолю”. Проте, згодом їх не стало. Люди були залишені сам на сам з проблемою. Коли ж мешканці прийшли до нардепа від “Самопомочі” Тараса Пастуха то зіткнулись зі стіною не розуміння, не бажання допомогти громаді, а також, на превеликий жаль, навіть хамства.

Депутат міської ради Андрій Шкула радив людям йти на мирову з забудовником, що шокувало мешканців. Вони вважають це зрадою виборців.

Коли приїжджав до Тернополя востаннє лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий, то на зустрічі з ним представниця цих вулиць розповіла про ганебну ситуацію.

Відразу місцеві представники “Самопомочі” почали імітувати бурхливу діяльність. А вчора аж три депутати Тернопільської міської ради – Шкула, Зелінка та Грицишин прийшли на зустріч із громадою і навіть привели із собою “для підтримки штанів” жіночок із вулиці Карпенка.

Як все відбувалось – можна побачити у відеотрансляції.

Про відкликання свободівця Зіня питання зрозуміле, як і по будь-якому депутату Тернопільської міської ради від “Свободи”. Тернополяни вважають їх використаними гандонами, місце яких на смітярці історії.

 

У вітчизняних водоймах масово гине риба

Не втратити час врятувати Тернопіль