Facebook хоче скласти конкуренцію банкам за допомогою блокчейна

Поділитися

Компанія Facebook веде переговори з декількома крипто-проектами в рамках дослідження способів використання технології блокчейн. Напередодні соцмережа провела переговори з крипто-проектом Stellar.Повідомляється, що в останні місяці блокчейн-група Facebook, очолювана колишнім керівником PayPal Девідом Маркусом, зустрілася з компанією-розробником платіжних технологій з відкритим вихідним кодом Stellar щодо деяких з їхніх можливостей.

Переговори проходили на ранньому етапі і поки що немає ніяких гарантій того, що за ними піде партнерство. Тим часом ці переговори можуть пролити світло на амбіції Facebook у сфері фінансів і змагатися з великими банками. Так, якщо Facebook хоче конкурувати з платіжними системами великих банків, він може використовувати блокчейн-технологію.

У Stellar розповіли, що для Facebook буде доцільно реєструвати платіжні операції на розподіленому реєстрі, такому як Stellar. Потім інші торговці могли б підключитися до цього реєстру, заснованому на Stellar. Примітно, що подібна платформа може конкурувати з мережею платежів Swift, яка з’єднує банки і дозволяє здійснювати грошові перекази.

Смакуй вишукані страви, не покидаючи власного дому: доставка їжі від Сім’ї ресторанів Файного Міста!

Українська компанія Pulsar Expo створила автобус-позашляховик Torsus Praetorian