111


Днями відбулось засідання колегії Тернопільської облдержадміністрації. На розгляд чиновників винесли два питання: підготовка до нового навчального року та збір врожаю. І якщо за освітянську галузь бюрократи дійсно несуть відповідальність, проводять закупівлі, виплачують зарплати з бюджету, організовують проведення ремонтів, закупівлю книг, то яким боком вони до аграрного сектору, який повністю вже приватний – залишилось загадкою.

Найбільше шокувало із засідання – відновити кріпацтво: щоб учні училищ відпрацьовували “панщину” на якихось химерних державних підприємствах, яких вже й в природі не існує.

Словом дивіться і робіть висновки, як наші бюрократи не вміють навіть вибачитись за затримку. Для чого приводити такі зібрання? Щоб покрасуватись перед дрібними клерками, хто з високопосадовців наближений до керівника області, а хто ні?

Подивіться на цих надутих індюків, які заходять до зали разом керівництвом… Якесь середньовіччя…1 comment

  1. Михайло, 59 років

    головне – щоб все було в Нагірянці… Чортківського району, розуміється, де ще й досі ПРОПИСАНИЙ очільник Тернопільської області згідно Е-декларації… Торік в жовтні як “гарно” вони з Овчаруком “розприділяли” туди ж бюджетні кошти, теж на ремонти… Чому не зроблено ОБ”ЇЗД тих шкіл, в яких ремонти не завершені ще від кінця 2016-го року ?! Чому не вказано жодного випадку “недоремонтів” ? Чи Вам треба ще й до окуліста, крім прямих вказівок “де” та “що” НЕДОРОБЛЕНО ? Не буде з Вас ТОЛКУ…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.