Поліція затримала 7 кримінальних авторитетів

Поділитися


Поліція затримала групу кримінальних “авторитетів”, зокрема, з країн Кавказу, які прибули в Чернігівську область для зустрічі зі “злодієм у законі”.

Як повідомляє поліція Чернігівської області, оперативники кримінальної поліції з бійцями “КОРД” провели сплановану спецоперацію на трасі поблизу пункту тимчасового перебування іноземців у селі Розсудів Ріпкинського району

Зупинивши три автомобілі, оперативники ідентифікували та затримали сімох кримінальних “авторитетів” – п’ятьох українців і двох вихідців з Кавказу. За інформацією, затримані їхали для зустрічі зі “злодієм у законі”, який утримується в пункті тимчасового перебування іноземців, щоб “узгодити питання злочинної діяльності”.

“При перевірці в одного чоловіка поліція вилучила наркотичну речовину, яка направлена на дослідження”, – інформує поліція. Наразі всі затримані після встановлення особи перевіряються поліцією на причетність до скоєння злочинів на території Чернігівщині та інших областей України, додає відомство.

“Щодо “злодія у законі” з Кавказу, то ця особа тривалий час перебуває в пункті тимчасового перебування іноземців та чекає на вирішення своєї подальшої долі судом Київської області”, – уточнили в поліції.

“Херсон – рускоязичний город” і фейкова постанова МОН: херсонським школярам нав’язують російську мову

Не марнуйте можливості, про які Шептицький чи Бандера навіть не мріяли