111

Революція Гідності розпочалася з посту журналіста Мустафи Наєма, який закликав друзів прийти на Майдан підтримати побитих студентів. Що з того вийшло – вже відомо.

У Тернополі цього тижня міський голова Сергій Надал разом зі своєю командою виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийняли рішення про підвищення тарифів у громадському транспорті. Ціна проїзду у 9 гривень – навища в Україні. Обуренню краян не має меж.

Тернополянин Володимир Кашуба виклав пост у фейсбуці, в якому закликав мешканців файного міста прийти у неділю, о 12 годині на Театральний майдан. Таким чином люди мають продемонструвати свою незгоду з ганебним рішенням влади. Пост Володимира підтримали тисячі краян.

У знак протесту частина мешканців файного міста розпочали флеш-моб  #пішки_на_роботу

))) найприкріше у даній ситуації, що тернополяни, які й далі користуються громадським транспортом, продовжують не брати квитки за оплачений проїзд. Люди ніби не розуміють елементарних речей.

Цікаво, яка ціна за проїзд змусить усіх тернополян брати квиточки за проїзд?!

5 comments

 1. Ihor

  заблокувати всі дороги і не користуватися транспортом

 2. Анонім

  Я брала вчора квиток так їхала в 10год а квиток за 8:55 видав маршрут 22

 3. Михайло зі Скали, 59 років

  Люди обурюються СПРАВЕДЛИВО, бо має бути ПОПЕРЕДНЄ РОЗ”ЯСНЕННЯ НЕОБХІДНОСТІ підвищення ( взагалі – зміни всякої) тарифів на проїзд, на комунальні послуги ) та аргументовано всі необхідні витрати транспортників + плановий прибуток ( на розвиток транспорту, непередбачені ремонти чи інші важливі й необхідні витрати ). Але все має бути – в РОЗУМНИХ МЕЖАХ !!! Структура тарифу – не є військова таємниця !!! Щоб не було ніякого “соблазну” в владних мужів щось додатково вимагати від транспортників !!! От як добре, що є ІНТЕРНЕТ як засіб ЕКСТРЕННОГО ЗБОРИЩА ЛЮДЕЙ !!! Влада – ще не готова ПРАЦЮВАТИ чесно й згідно чинного законодавства України, хоч всі держслужбовці ПІДПИСУВАЛИ Присягу держслужбовця, де чорним по білому написано : “в своїй діяльності зобов”язуюся керуватися Законами України, постановами КМУ та іншими законодавчими актами держави Україна”. Видите як все просто законодавець виписав. Так і РОБІТЬ “так” а не як вам хочеться, мать вашу..!

 4. Михайло зі Скали, 59 років

  А те, що якийсь невідомий підарас, підписаний як Ihor, без прізвища, без роду й племені – “рекомендує” перекрити дороги – то Ви є розумніші й розважливіші ТЕРНОПОЛЯНИ, і маєте подумати ЩО БУДЕ після блокування автодоріг !!! Категорично не погоджуюсь з таким “способом” достукатися до влади ! Чому ? Наприклад – Я, Ти, Вона – везе маму (малу дитину, сусідку ) до лікарні ! Пожежна машина, поліція, дальнобойщик, експедитор, інкасатор, любий сторонній транспорт – ЩО ВИНЕН, що Ти – долбойоб ? Що Ти – не можеш спокійно підійти до відповідальних працівників, вибраних Тобою чи такими як Ти і – ВИРІШИТИ ПИТАННЯ… Навіть прізвища свого стидаєшся, бо якоюсь хуйнею займаєшся по життю ! Так і теперішній нардеп від 167-го в/о Барна Олег колись “начинав” світитися й блокували поїзд Москва – Прага чи куди там було… Категорично НЕ МОЖНА НІЧОГО БЛОКУВАТИ НІЯКІ ЗАГАЛЬНІ МАГІСТРАЛІ і взагалі – всі стратегічні об”єкти держави України !!! Треба терміново ЗУ “Про відпоавідальність за перешкоджання чи блокування ” таких об”єктів і споруд !!! Терміново, бо таке куревство спостерігав в Струсові, на Франківщині, на Херсонщині… Взяли собі “за моду” самий легший шлях вирішення наболілих проблем… В законний спосіб – йди, докажи, застав, хочеш – за ґудзика шарпни того мера, якщо він – “не розуміє”, так як в Теребовлі – не може ОРГАНІЗУВАТИ ОБ”ЇЗД та ПРИСКОРИТИ той КАПРЕМОНТ ДОРОГИ ! Скоро Михайла, а там – і до снігу недалеко ! Навіть не будете мати ЯК прогорнути дорогу та забезпечити проїзд !! Боже Боже, чо’ так багато дурнів є на світі ? На світі – десь нехай собі будуть… Але чо’ вони всі злізлися на Україну ??!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.