Хотів допомогти брату, але перерахував гроші шахраю

Поділитися

Допоки не переведуться довірливі люди, аферисти продовжуватимуть заробляти гроші. Повірив мобільному шахраю 49-річний тернополянин і втратив власні кошти.

Невідомий зателефонував чоловіку 26 листопада. Чоловіку здалося, що то справді телефонує його брат, який живе в іншій області. Сам, перепитуючи, назвав ім’я родича, а шахрай уміло продовжив розмову. Повідомив, що раптово потрапив до лікарні, негайно потрібні гроші на операцію. Тернополянин повірив і перерахував гроші на номер картки, який повідомив зловмисник. Невідомий сказав, що після операції зателефонує, однак дзвінка від родича потерпілий так і не дочекався. Зрештою подзвонив сам, і лише коли брат запевнив, що з ним все добре, зрозумів, що його обманули. Він звернувся з заявою в поліцію. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Вкотре нагадуємо: не довіряйте невідомим, що телефонують з поганими новинами про родичів та просять грошей! Навіть банальне уточнююче запитання щодо фамілії вашого онука, сина, чи брата зможе врятувати ваші заощадження! Не поспішайте переводити кошти, перевірте почуте, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Назар Машлянка підтвердив статус чемпіона дзюдо у Нью-Йорку

Де і як діятимуть обмеження воєнного стану?