111

Скандальне підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя до 9 гривень викликало всеукраїнський резонанс. Нині таке ганебне рішення вже скасовано. Причому, за наполягання тисяч тернополян  міський голова Сергій Надал зробив це з переляканими очима протягом пів години. 

Те, що знали усі тернополяни, підтвердилось: виконавчий комітет ніби колегіально приймає рішення, але насправді за волею Сергія Надала. Про дотримання процедур навіть не йдеться.

Днями стало відомо, що 22 жовтня цей же виконавчий комітет Тернопільської міської ради підняв тариф на опалення для тернополян до 44,67 грн/кв.м

Громадська активіст Ольга Мазаєва у соцмережі навела цифри на таку ж послугу у сусідніх містах:

Львів – 26,51 грн/кв.м

Хмельницький – 27,93 грн/кв.м

Рівне – 36,26 грн/кв.м

Івано-Франківськ 38,03 грн/кв.м

Луцьк 34,69 грн/кв.м
“Мабуть наші чиновники вирішили що Тернопіль – це десь у Арктиці”.- сумно жартує Ольга Мазаєва.

Зважаючи на такі перипетії у Тернополі, гасло “Надала у відставку!” сприймається не таким вже й безперспективним, незважаючи на його депутатську більшість у міській раді.1 comment

  1. Руслан Гончарук

    06.06.2019р. Міський голова Тернополя – Надал С.В. не поставив на голосування проект рішення про санкції щодо збербанку росії в тернополі, про повну заборону забудови парку тараса щевченка. Зате поставив на голосування 240 земельних питань… Ми припускаємо, що такі дії мера – свободівця, є його глибокими переконаннями в питаннях, як краще діяти в інтересах Нації та Громади Тернополя. Думаємо, Тернополянам варто задуматись, чи потрібен нам такий мер “свободівець-патріот” – ГО “Тернопільські підсумки”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.