111

31 жовтня близько 17 години під час патрулювання на р. Збруч рибоохоронний патруль Тернопільщини задокументував факт порушення природоохоронного законодавства. Виявлено двох жителів с. Королівка Борщівського району Тернопільської області, які з човна розставляли заборонене знаряддя лову – сітку ставну. Дане правопорушення було зупинено інспекторами біля с. Бережанка Борщівського району. В результаті на осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Човен та сітку вилучено до рішення суду.

Адміністративні матеріали за даним фактом буде направлено на розгляд в Борщівський районний суд для вирішення справи по суті.

Якщо ви виявили факт браконьєрства на водоймах чи у місцях збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

Додаткова інформація

З першого листопада забороняється промисловий, любительський та спортивний вилов риби на зимувальних ямах Тернопільської області. Заборона триватиме до початку весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів у 2019 році.

1 comment

  1. Михайло, 59 років

    як завжди – Автора НЕМА на всіх сторінках… Не доходить по-українськи ! Придивіться Як в ел. версії газети “По-українськи” й – робіть “так” як Люди ! До кого звернутися, щоб більш повний матеріал по цій темі (зимовий вилов риби) – вкажіть місця ЗАБОРОНЕНОГО вилову ! Що – на плечах будете тримати цю інфу ? Та є “визначені” місця дозволеного вилову по всіх водоймах області. Для ознайомлення Людям… Честь !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.