111

На офіційному сайті комунального підприємства “Тернопільводоканал”  повідомляють, що у зв’язку з виконанням заходів, пов’язаних із плановим промиванням водопровідних мереж, від 00 год 14 листопада до 24 год 15 листопада буде припинено водопостачання частини Тернополя, а також довколишніх сіл.
З водою будуть мешканці Центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ” і “Старий парк”. Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Коцюбинського, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.
У решті мікрорайонів міста крани будуть сухими.
Починаючи з ранку 15 листопада (четвер), в окремих точках розподільчої мережі цих мікрорайонів може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, отже – непридатна для вживання в питних цілях чи для приготування їжі.
У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов. Зокрема, це заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт з підключення новозбудованих об’єктів.
Цілковито відновлено водопостачання Тернополя й довколишніх сіл буде до кінця доби 15 листопада.
Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, яка передбачається технологією експлуатації водопровідних мереж. Здійснюють її двічі на рік: навесні та восени. Мета – покращення якості питної води.

1 comment

  1. Михайло зі Скали, 59 років

    Цікаво – а Хто би тій “високоповажній” Адміністрації КП “Тернопільводоканалу” та “промив трохи якоюсь специфічною ХЛОРКОЮ мізки ? Надал – “НЕ ГОДЕН” ??? Був хоч в дійсній армії колись ? Знає що таке “годєн – НЕ ГОДЕН”?. По-простому, якщо останнє – дійсне, то було : “або – мундир до маґазину, або – нах… з пляжу !!! “. Це все промивання – можна ( і треба ! ) було завершити ще далеко до початку VI-го кварталу !!! Поприґунья – стрєкоза…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.