111

Вчора у Гусятині відбулося свято: у містечку з’явився перший сміттєвоз. Місцеві чиновники не вигадали як заробити кошти на машину зі збору сміття. Придбання даного автомобіля стало можливим завдяки підтримці агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується організацією Global Communitis. Проте, гусятинські бюрократи розсмішили українців священником, який кинувся освячувати сміттєвоза.

Журналіст з Тернопільщини Христина Коціра, яка нині працює у столиці пише з цього приводу:”Ми часто з росіян сміятися любимо, правда? То вони з лопати їдять, то їхні попи танки освячують… а тут таке діло – нарешті в маленькому селищі Гусятин на Тернопільщині з’явився сміттєвоз. Дивина та й годі в нашу епоху. Ну, і звісно, все як треба- кульки, священик з кропилом. Ну, йолкі ж палкі, ну, шо за жесть”. У соцмеражах мешканці Гусятина пишуть, що у їхньому селищі не має контейнерів для збору сміття. Представники влади запевняють, що закуплять на наступному тижні.

Дискутують люди і про культуру, точніше її повну відсутність, сміттєсортування.


1 comment

  1. Анонім

    “Місцеві чиновники не вигадали як заробити кошти на машину зі збору сміття. Придбання даного автомобіля стало можливим завдяки підтримці агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується організацією Global Communitis” – це ж яким упередженим треба бути, що б так тупо написати. Більш логічним було б зазначити, що місцеві чиновники власне і вигадали, як забезпечити місто машиною із збору сміття, а саме знайшли підтримку цього самого агенства і отримали БЕЗКОШТОВНО даний автомобіль. А власні бюджетні кошти спрямували на закупівлю контейнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.