Криміналив, бо не вистачало грошей на випивку

Поділитися

Горе-грабіжника спіймали працівники Борщівського відділення поліції. Мешканець району обкрадав крамниці на очах у продавців, бо не вистачало коштів придбати спиртне.

28-річний мешканець селища Мельниця-Подільська, випивати полюбляв, а працювати не хотів. Через алкогольну залежність і потрапив в кримінальну історію. Молодика вже добре знали працівники місцевих крамниць, бо ж він неодноразово брав в борг спиртне. Борги росли, а віддавати їх борщівчанин не збирався. Зрештою, власники крамничок перестали давати йому товар без готівки і зловмисник вирішив красти. У магазині набирав товар, а вже біля каси втікав з торгового залу. «Полював» здебільшого на пляшки з спиртним, однак, якщо до них не було вільного доступу, грабував все, що міг дістати з полиць.

Зі слів продавців пограбованих крамниць, спиртне злодій відкорковував одразу, ще тікаючи з місця злочину.

Накриміналив мешканець селища у трьох крамницях. Продовжувати набіги на торгові заклади йому завадили поліцейські. За фактом злочину відкрито кримінальне провадження згідно статті 186 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна). Тривають слідчі дії, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

За Зеленським тюрма плаче

На народного депутата Романа Заставного Закони України не поширюються?