Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?!

Поділитися
ВСІ УКРАЇНОМОВНІ ПЕРСОНАЖІ ЗЕЛЕНСЬКОГО ТА 95 КВАРТАЛУ – ГУЦУЛИ, СПОРТСМЕНИ, ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ – ТУПІ ТА НЕДОРОЗВИНУТІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО ПЕРСОНАЖІ

Зоя Казанжи – українська журналістка, міжнародний медіа-тренер, громадський діяч, письменниця, відома одеська блогерка висловилася щодо високої підтримки кандидатури Володимира Зеленського на майбутніх президентських виборах:

“Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Притомні (на перший погляд) люди на повному серйозі говорять:

– Та нічого не зміниться, ну хоч насміємося!

Насміємось, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

– От прийде Зеленський і буде порядок, – каже мені юристка за освітою, яка працює в державній структурі.

– Який порядок? – питаю. – Як в кіно, чи що?
– Ну, хоча б такий, як в кіно.

Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:

– Він інший – ти що, не розумієш?! Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!

– Що зуміє?

– Все! Він новий, не те, що оці всі. Тільки крадуть.

– Дивись, – намагаюсь спокійно розповісти, – новий, так. А от чи інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в оффшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? В тому, що не був в політиці? Не був – і ти уяви не маєш, що може бути, правда ж?

Не чує. Очі горять. Вова їй подобається. Просто подобається – кльовий чувак, розумієте?

Немає слів, звісно. Те, що команда Зеленського і він сам називає «програмою» – це купа банальних лозунгів, написаних або по приколу, або з бодуна. Обіцянки референдуму в ситуації, коли у нас НЕМАЄ закону про референдум. Патякання про те, що «народ всё будет решать» – це як? Які механізми?
Можу побитися об заклад, що ви не побачите зустрічей вживу з людьми кандидата Зеленського. Тому що він розповідає приблизно так, як відповідав на питання журналіста радіо Свободи про свої оффшори. Тому що людина розважається і грає в чужу гру.

Висунення таких кандидатів – це тримання виборців за лохів і маргінес.

Але далі буде фігні значно більше. Зеленський і Ліга сміху, Зеленський і 95 квартал, Зеленський і Розсміши коміка, Зеленський і реаліті-шоу Зеленського-кандидата… А в березні стартує черговий сезон Слуги народу. Я можу собі лише уявити, якої відвертої хрєні туди понапихають сценаристи.

Тільки не треба паралелей з Рейганом – погугліть біографію Рейгана, як мінімум.

І не треба про ісландського Йон Гнарра – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, аніж у нас. І про систему стримань і противаг.

Коломойський, звісно, геніальний тролль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не вмикнемо мозок, то у нього все може вийти цього разу.

Тому ті, хто повторює мантру про «нового Зелінського» – повідомляйте про себе активніше. Це ускладнює, звісно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу.

І спробуйте пошукати відповіді на прості питання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно? В якій країні ми прокинемося? Куди рухатимемося далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А Головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за згодою з ВР, Президент подає і призначає службовців.

І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці ми всі оберемо його куди завгодно і ким завгодно.”
Зоя Казанжи

95 квартал, вас розвели як лохів. Використали, як презервативи

Пенсіонер потрапив в ДТП через секс у машині