Тернопільським рибоохоронним патрулем вилучено 59 кг незаконно добутої риби

Поділитися

В ході проведення заходів з охорони водних біоресурсів на підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області за тиждень у період з 5 по 12 лютого інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля було викрито 14 порушень правил рибальства, із них:
2- ч.1 ст. 88 КУпАП; 7- ч.4 ст.85 КУпАП; 5- ч.3 ст.85 КУпАП.
Загалом, у порушників виявлено та вилучено 59,15 кг водних біоресурсів.
В ході патрулювання по ринках та точках можливого збуту риби Тернопільським рибоохоронним патрулем було викрито 2 порушення незаконного збуту біоресурсів у м. Борщів Тернопільської області та смт. Заводське Чортківського району Тернопільської області. При перевірці продавці не змогли надати документів, що свідчать про законне походження риби. Складено протоколи за ч.1 ст.88 КУпАП, санкція статті передбачає накладення штрафу від 540 до 1 700 грн.
З 5 по 12 лютого Тернопільським рибоохоронним патрулем було викрито 7 грубих порушень Правил любительського і спортивного рибальства. Порушники здійснювали вилов риби забороненими знаряддями: сітка – підйомна та сітка «Екран». На порушників складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справ передані до районних судів області для притягнення порушників до відповідальності.
Також, інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля було виявлено порушення Правил любительського і спортивного рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП. Порушники намагались впіймати рибу за допомогою живцевих снастей – «жерлиць» з перевищенням загальної кількості гачків. Складено протоколи.
Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «Гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95
Довідкова інформація:
Жерлиця – це живцева снасть для лову хижих видів риб, таких як: щука, судак, сом, окунь тощо. Повідомляємо, любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше N 10. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

16 лютого у Тернополі відбудеться турнір “Кубок Андрія та Анатолія Пушкарів”

Створили робота “Термінатора”, який може плавити і зміцнювати свої суглоби за секунди