111

Притягнути до кримінальної відповідальності 38-річного жителя Збаража за вчинення крадіжки та нанесення тілесних ушкоджень до Тернопільського відділу поліції звернулася жителька обласного центру. Колишній чоловік увірвався до квартири, розпилив балончик зі сльозоточивою речовиною та забрав їхню чотиримісячну дитину. Коли вибігав – прихопив гаманець з грошима та банківською карткою.

Зі слів потерпілої, колишній благовірний пильнував на коридорі, поки відчиняться двері квартири. Жінка якраз збиралася піти до кладової, коли зловмисник увірвався до помешкання. Після «несподіваного» візиту молода мама з хімічним опіком обох очей звернулася до лікарів. Також з’ясувалося, що колишній не тільки забрав їхню спільну дитину, а й «взяв» кошти на її утримання – дві тисячі гривень та банківську картку.

На даний час поліцейські встановлюють місце перебування лиходія. Йому інкриміновано частину 1 статті 185 та частину 1 статті 125 ККУ. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

 1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    нічо нема страшного… Сам – “зробив”, старався, то й забрав СВОЄ !! Цікаво – з ким живе той 38-річний і ЯК мало бути ДОГЛЯНУТЕ НЕМОВЛЯ ? Хоч Хлопчик чи Дівчинка ? Солдат з того Немовляти – вийде ??? Оце має бути ГОЛОВНЕ ! Для держави !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.