Поки тернополяни сперечаються про Порошенка і Зеленського, на газоні у сквері Миру будують

Поділитися


Вже третю добу тернополяни сперечаються через результати президентських виборів. Хто правий, а хто ні – покаже історія, але поки краяни захоплені глобальним, на місцевому рівні, як і після Революції гідності, ділки починають втілювати свої гнилі задуми прикриваючись ніяким законодавством, яке  захищає інтереси баблистих нахаб, а не громади.

Сьогодні в день журналіст інтернет-газети “Про все” помітив, що у сквері вулиці Миру паркан нового будівництва якимось дивом перемістився з колишньої автостоянки на газон. Протягом кількох років місцеві мешканці боронили зелену зону, висаджували дерева. Проте, не втіливши задум із будівництва автомийки, горе-бізнесовці вирішили звести там багатоповерхівку.

Боротьба за земельну ділянку триває там з 2012 року.


26.06.2015 року Тернопільським міськрайонним судом прийнято постанову, якою скасовано рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про скасування містобудівних умов та обмежень № 215 від 07.12.2012 року забудови земельної ділянки за адресою: вул.Миру, 4в».
22.04.2015 року ТзОВ «Акваріум-1» видано декларацію про початок виконання будівельних робіт за № ТП 083151120567 зареєстровано Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції Тернопільської області.
Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області проводилася позапланова перевірка дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил ТзОВ «Акваріум-1» по вул.Миру, 4в. Порушень не виявлено, про що свідчить акт перевірки від 25.08.2015 року.
Також, слід зазначити, що 14.09.2012 року між Тернопільською міською радою та ТзОВ «Акваріум-1» укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,39 га по вул.Миру, 4в, про що в книзі записів засвідчення факту реєстрації вчинено запис за № 4687. Договір укладено терміном до 17 серпня 2022 року.
Згідно ст. 31,32 Закону України «Про оренду землі» договір оренди землі може бути розірваний за згодою сторін або на вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірваний за рішенням суду в порядку, встановленому законом.
Враховуючи наведене вище, відсутні правові підстави для розірвання зазначеного договору оренди землі, повідомляє zbudovano.te.ua

 

“Тягнибакси” пішли в опозицію до Зеленського

Чому так халтурно висадили алею “Герої не вмирають” ?