Український стартап зібрав в Японії понад 48 тисяч доларів на лампові годинники

Поділитися

Український стартап NIXOID Lab зібрав понад 48 тисяч доларів на виробництво лампових наручних годинників на японському сервісі краудфандінга CampFire. Про це журналісту AIN.UA повідомили представники стартапу. Ця сума в десять разів перевищила необхідну.

NIXOID Lab збирав кошти на три моделі – Nixoid, Glower і Era VFD. Їх особливість полягає в використанні символьних ламп ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу.

Команда стартапа пояснює такий крок дизайнерським рішенням і прагненням використовувати старі технології. “Це суміш рідкісних компонентів і сучасної електронної бази”, – коментують автори.

Між собою моделі відрізняються габаритами, типом ламп і принципом роботи.

Це вже друга краудфандінгова кампанія NIXOID Lab. У вересні 2018 року стартап зібрав 46 тисяч доларів на Kickstarter. Близько половини замовлень припало на Японію; з командою зв’язалися представники сервісу CampFire і запропонували провести додатковий збір коштів.

Зараз NIXOID Lab готує нові моделі і вдосконалює технології в наявних. Крім цього, команда розширює виробництво і укладає контракти з магазинами “по всьому світу”. У планах – провести ще одну кампанію на Kickstarter з новими моделями, які отримають оновлений механізм роботи і дизайн.

У Зборові будуть святкувати обливний понеділок з розмахом

Ціни на пам’ять впали в два рази