111

Український стартап NIXOID Lab зібрав понад 48 тисяч доларів на виробництво лампових наручних годинників на японському сервісі краудфандінга CampFire. Про це журналісту AIN.UA повідомили представники стартапу. Ця сума в десять разів перевищила необхідну.

NIXOID Lab збирав кошти на три моделі – Nixoid, Glower і Era VFD. Їх особливість полягає в використанні символьних ламп ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу.

Команда стартапа пояснює такий крок дизайнерським рішенням і прагненням використовувати старі технології. “Це суміш рідкісних компонентів і сучасної електронної бази”, – коментують автори.

Між собою моделі відрізняються габаритами, типом ламп і принципом роботи.

Це вже друга краудфандінгова кампанія NIXOID Lab. У вересні 2018 року стартап зібрав 46 тисяч доларів на Kickstarter. Близько половини замовлень припало на Японію; з командою зв’язалися представники сервісу CampFire і запропонували провести додатковий збір коштів.

Зараз NIXOID Lab готує нові моделі і вдосконалює технології в наявних. Крім цього, команда розширює виробництво і укладає контракти з магазинами “по всьому світу”. У планах – провести ще одну кампанію на Kickstarter з новими моделями, які отримають оновлений механізм роботи і дизайн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.