Зеленський проігнорував чотири повістки під час мобілізації

Поділитися

Кандидат у президенти Володимир Зеленський перебуває на військовому обліку у Збройних Силах України, проте чотири рази ігнорував повістки, які йому були надіслані під час мобілізації у 2014 та 2015 роках…

Про це повідомили у прес-службі Міноборони, відповідаючи на звернення народних депутатів України Олександра Бригинця, Юлія Мамчура, Тетяни Чорновол та Михайла Бондаря.

“Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу від 22.12.2008 року і донині, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства. Придатний до військової служби”, – йдеться у повідомленні.

За даними міністерства, Зеленський не проходив військову службу у ЗС України.

“Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував”, – резюмували у відомстві.

Світове виробництво вина рекордне за останні 15 років

Коли цифри краще аналітики