111


Сьогодні і завтра у Тернополі не має води у більшості мешканців файного міста. Адміністрація комунального підприємства “Тернопільводоканал”, яке утримується за кошти платників податків та  явно завищені тарифи за споживання води, повідомляла про так зване планове промивання мереж.

Вчора увечері, на День матері, тернополяни запасались водою. Лічильники на воду крутили надприбудки “Тернопільводоканалу”. Але скористатись цією рижою жижею можна хіба для “туалетних потреб”.

У соцмережах сотні фото тернополян із питаннями: за що ми платимо такі шалені гроші? Де обіцяна якість води?

Виникає логічне питання: скільки директор комунального підприємства Володимир Кузьма буде дурити тернополян, надаючи неякісні послуги? Чи є в Тернополі контролюючі органи у вигляді головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області чи це лише кантора для працевлаштування політичних пристосуванців і зрадників? Невже працівникам цієї установи платять зарплати лише за вітання до Дня матері?1 comment

  1. Елена Калинина

    Нестаток води відповідної якості – це якесь знущання з жителів міста! Куди дивиться міська влада та санепедемстанція? Чекають коли люди почнуть хворіти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.