111

Внаслідок негоди та різкого підняття рівня води в річці Золота Липа на Тернопільщині затопило села Красіїв та Гранітне Монастириського району.
Стихія підтопила 16 будівель житлового призначення на території 9 домогосподарств, а також замулила 22 га сільськогосподарських угідь.

Наразі у цих населених пунктах активно працюють рятувальники, аби ліквідувати наслідки повені та врятувати людські оселі. Впоратися з наслідками негоди жителям Монастирищини допомагає нардеп округу Микола Люшняк, повідомляють ternopoliany.te.ua

Так, народний депутат надав пів тонни дизпалива для безперервної роботи спецтехніки, яка залучена до ліквідації наслідків стихії. Окрім цього, завдяки клопотанню Миколи Люшняка найближчими днями у села Монастирищини направлять автокран та великогабаритний вантажний автомобіль.

– У такий критичний час ми не можемо стояти осторонь людських проблем, адже від природної стихії ніхто не застрахований. Необхідно зараз спільно направити усі зусилля на ліквідацію наслідків повені та допомогти людям відновити їхні оселі, не очікуючи на владу. Особливо важливо зробити все в найкоротший термін, поки майно ще можна врятувати. У таких надзвичайних ситуаціях ми повинні проявляти гуманність та допомагати хто чим може, не лише матеріально, але й фізично,– зазначив Микола Люшняк.

До слова, рятувальники вже відкачали 120 м.куб. води з підвальних приміщень 6 житлових будинків села Красіїв, а також 450 м.куб. води з підвальних приміщень 10 житлових будинків села Гранітне.

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    Допоможи, допоможи, пане Миколо, чим тільки зможеш тим пострадавшим від повені Людям, бо Ми – бачили на відео і страх проймає всіх… А в держави, сам знаєш, бо ж – голосував за держбюджет на 2019-й рік – “дірочка” зверх 100 мільярдів гривень… Майно ж не застраховане в Людей ( теж із-за безгрошів’я ), то – Хто ж їм допоможе… Страхового фонду в держави НЕМА ?!! Кадрового резерву ( на важливі державні посади ) – незалежно від якої політичної сили, щоб був тямящим спеціалістом – НЕМА ? Нормального жодного ЗУ ( щоб не вносилися зміни й поправки хоч з 10 літ ) – НЕМА ?! А Що Є ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.