Зеленський представив нового голову Київської облдержадміністрації

Поділитися

Головою обласної державної адміністрації призначений Михайло Бно-Айріян.
Президент Володимир Зеленський під час візиту у місто Бориспіль представив новопризначеного голову Київської облдержадміністрації Михайла Бно-Айріяна. Глава України вимагає від нового губернатора Київщини та влади Бориспільського району за рік зробити районну лікарню сучасною медустановою.

“Це стратегічне питання, я хочу, щоб новий глава зібрав всіх вас завтра за столом, щоб ви написали план, щоб за рік була нова Бориспільська клініка. За один рік. Спільними зусиллями”, – сказав Зеленський. За його словами, якщо питання не вирішиться, то “всі будуть звільнені”.

Як інформували журналісти “Схем”, Бно-Айріян давній знайомий глави президентської партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова. Вони разом навчалися у Київському інституті міжнародних відносин.

Відомо також, що Бно-Айріян працював на уряд Миколи Азарова, його кар’єра була тісно пов’язана з ексглавою МЗС часів Януковича Костянтином Грищенком. У 2009-2010 роках одногрупник Разумкова працював в українському посольстві в Росії, коли дипмісію очолював Грищенко.

Після того, як Янукович у 2010 році призначив Грищенка міністром закордонних справ, Бно-Айріян теж повернувся у Київ й до 2014 року працював на різних посадах у МЗС та апараті віцепрем’єра.

“Шальке” вимагає за Коноплянку 10 мільйонів євро

Тернополяни підтримують ініціативу Ігоря Побера щодо безкоштовної перевірки крові на вміст цукру