Росія остаточно знахабніла і атакує українські позиції з власної території

Поділитися

Безпілотний літальний апарат скинув на позиції української армії гранату. При цьому прилетіти він міг тільки з території РФ
Позиції української армії біля населеного пункту Сизе під окупованим Луганському піддалися атаці з безпілотного літального апарату, який, швидше за все, прилетів з території безпосередньо Росії; у результаті атаки важко поранено українського військового, повідомив журналіст Юрій Бутусов у своєму Facebook.

“Сизе знаходиться на самому кордоні з РФ і поблизу лінії фронту у Станиці Луганській, вважалося останні роки тихим місцем. Позиції 46-ї десантно-штурмової бригади були атаковані безпілотником, який прицільно скинув бойову гранату”, – написав він.

Бутусов, посилаючись на інформацію військових медиків, повідомив, що український солдат отримав множинні осколкові поранення спини, і що цей вибух безумовно був бойовим, а не випадковим, повідомляє “Дзеркало тижня

“Зараз за життя десантника борються лікарі. Цілком ймовірно, атака здійснена з території РФ, в районі, який безпосередньо примикає до ділянки розведення у Станиці Луганській. У будь-якому випадку, російське командування не могло не контролювати запуск безпілотника у цьому районі… Невизнана війна триває під акомпанемент заспокійливих політичних заяв, відірваних від реальності”, – резюмував він.

Я вас туди не посилав

Тіньовий рибний ринок України сягає 6 мільярдів гривень