111
 • У Тернополі прикрили бордель
 • У Тернополі прикрили бордель
 • У Тернополі прикрили бордель

Cутенершу та жінок, які займалися проституцією, викрили оперативники відділу по боротьбі з протидії торгівлі людьми спільно з слідчими головного управління Нацполіції краю під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області.

“Пропоную хороший заробіток у Тернополі для молодих дівчат. В місяць близько двадцяти тисяч гривень” – оголошення з таким текстом з’явилося в мережі інтернет. Була там і контактна інформація.
Зміст оголошення зацікавив оперативників, – розповідає Олександр Буняк, начальник відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області. Впродовж восьми місяців працівники поліції документували факти сутенерства та проституції.

– Працівник поліції встановили, що жителька Запорізької області 1991 року народження на території Тернополя розміщала оголошення в інтернеті про надання сексуальних послуг.
Жінка винайняла кілька квартир в обласному центрі та подала оголошення. Про методи заробіток дівчатам розповідала уже по телефону. Погодилися співпрацювати із сутенершою троє іногородніх жінок віком від 25 до 30 років. Після “набору персоналу” сутенер подала ще одне оголошення, але уже про надання сексуальних послуг.

З клієнтами дівчата зустрічалися в орендованому помешканні. Квартири організатор бізнесу винаймала в різних частинах обласного центру. Проте адреси часто змінювала, що ускладнювало роботу оперативникам, каже Олександр Буняк.

За годину сексуальних послуг клієнти платили 1200 гривень. Частина грошей йшла дівчатам, інша – жительці Запоріжжя, яка виконувала ще й роль адміністратора: приймала замовлення, обговорювала ціни та домовлялася про час й місце.
Під час однієї із зустрічей незаконні заробітки припинили оперативники. Сутенер свою вину визнала. Їй інкримінують статтю 303 частина 2 ККУ – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією.

– В ході проведення обшуків працівники поліції вилучили мобільні телефони, сім-картки та грошові кошти. Також проведено чотири контролі за вчиненням злочину у формі оперативної закупівлі.

Дівчата, які на неї працювали, відповідатимуть також перед законом. На них склали адмін протоколи. Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції3 comments

 1. Михайло Похуїст

  А – як це – “проведено чотири контролі… у формі оперативної закупівлі” ??? 4 рази “заказали” секс-ПОСЛУГИ, і усі 4 рахи – ХУЙОВО ? ПРокажіть на ВИДИВО, най хоч ся подивлю, курва, бо лише “вокруг да около” патякаєте, а “вєщєственого ДОКАЗА” в суд – не маєте, либонь ?

 2. Михайло Похуїст

  Перенесіть до Скали отой “бардель” – Я тут “пореґулюю” трохи… Усе буде по Програмі DOBRE… Селищний голова й Його “Заступниця” від усіх бід життєйських ( згідно “Діагнозу умов місцевого САМОврядування” ), виписаного 2 поляками з села Пукляки. ще в лютому 2017-го… До речі – з неОФІЦІЙНОГО веб-сайту Скала-Подільської ОТГ отой голова безмозґлий – Мирончук В.П. наказав прибрати ( бо – НЕМА ?!! на сайті уже ), але в Мене – збережено ! А Ми – впишемо-допишемо в Стратегію розвитку Громади неДОРОБЛЕНОЇ ( бо ж нормативно – правового Документу створення об’єднаної територіальної громади, разом зі ЗМІНОЮ і напису на печатці ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – НЕМА досі )… Та як воно може бути, коли Ми живемо в Богом забутій Тернопільській барно-баранівській області, де й про Географічне положення Тернопільщини – в цілій ОБЛАСТІ нема кому докладно описати ПРАВДУ ? Що там десь – Польща, Словакія чи Румунія, якщо ч/з легендарний Збруч – Хмельниччина зі сходу – а про неї на офіційному веб-сайті ТОДА – ні слова ?? Нам “натякають” на румунів, ніби Ми – молдавани якійсь… Хто там хоч ОДИН ЧИТАЮЧИЙ в тій облдержадміністрації присутній на сьогоднішній день ?? Чи так ота карма “баранівської” області для Нас і ЗАЛИШИТИСЯ має ( навіть після відходу Барни С.С. від державного управління в Тернопільщині ) ??? А отой “новоспечений Сопель Ігор Михайлович ? Навіть БІОГРАФІЇ хлопака не вміє ОПРИЛЮДНИТИ ??? Блядь, до чого Ми вже дожилися, що Нам – знову підсунули кота в мішку, без ВІДПОВІДНОГО Конкурсу, без погодження й СПРИЙНЯТТЯ такої важливої фігури для цілого в основному СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО регіону, що навіть прізвища нормального – не має ? Приїзджай до Скали – Подільської ! Допоки ще маємо секретарку широкодупу, що аж ґморрой висіділа ( як-не-як – 35 літ стажу ! в органі місцевого САМОврядування ), що навіть не має ЗЕленого поняття : на сільраді МАЄ ВИСІТИ державний прапор України !!! Не ЄС, не Молдови чи РФ, а – УКРАЇНИ !!! Люди приходять, на те усе – ДИВЛЯТЬСЯ ( і не розуміють ) – Де Ми живемо-доживаємо ? Про ЯКИЙ ПОРЯДОК можна говорити з тими соплями – шмарками, якщо Він ( Сопель І.М. ) узявся “там де легше” – з перереєстрації статутів релігійних громад області, а НЕ З УТВОРЕННЯ КОНКУРСНИХ КОМІСІЙ для ВІДКРИТОГО ВІДБОРУ керівників районів ??? Долбойоб чи що ? А як по-іншому може бути, коли в тій ТОДА – нема Департаменту ЮРИДИЧНОГО ? Який хуй перевіряє ( а чи й РОЗУМІЄ ) оті Статути ??? Приїджай до Скали, разом з тими, Хто “вміє” бардель РОБИТИ по-справньому, тут Є матеріально – технічна база, над потічком, є й кухня, й БАНЯ – будете трохи поЄБАНІ… Допоки секретарка “змотається” до району, Вам і паспорт “переправимо” по-Людськи на прізвище “Хєнєрал” ( відповідно до посади в державній ієрархії… Бо могли би й “Кандірал” вписати, але – Кандирал – виїхав разом з ракетчиками, тільки житловий фонд залишився на добру згадку про керівника військової РАКЕТНОЇ частини, то – не будемо згадувати поганого про Кандирала… А Хєнєрал поЗЕленівший – а чо’ – пасує !

 3. Михайло Похуїст

  і, блін, нікотра сволоч навіть не відкорегувала Свій же Допис в цю “Провсе” за цілих два тижні ?!! Читали там, вверху : Працівник поліції ВСТАНОВИЛИ…” То – один чи декілька тих “працівників поліції” ?? Один Автор той писанини чи декілька, і усі – похуїсти ?? Так ніколи ні ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ні елементарного ПОРЯДКУ в державі Україна НЕ БУДЕ ?!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.