17 тисяч українців зустрінуть Новий рік в поїздах

Поділитися

Новий рік в потягах відзначить майже 17 тисяч українців. Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

“На поїзди, які курсуватимуть у новорічну ніч 2019/2020, Укрзалізниця запропонувала 66846 місць у потягах далекого прямування. З них 16 678 місць вже викуплено пасажирами, які будуть направлятися на свято або подорожувати у справах. Найпопулярнішим традиційно в цю пору року став західний напрямок”, — зазначається на сайті.

Всього в новорічну ніч по Україні будуть курсувати 126 пасажирських поїздів.

Згідно з даними соцопитування, 67% українців проведуть новорічну ніч вдома, 16,5% підуть в гості до родичів або друзів. 2% відзначатимуть Новий рік на самоті, в інтернеті проведуть новорічну ніч – 0,5% українців. По 1% українців вирушать у новорічну подорож по Україні або за кордон. 3% українців заявили про те, що відзначати не будуть, підуть раніше спати, 6% українців ще не визначилися з планами, повідомляє “Дзеркало тижня“.

В середньому українці планують витратити на новорічний стіл 1400 гривень. Серед найбажаніших побажань на Новий рік українці відзначили здоров’я (49%), мир у країні ( 40%), благополуччя в сім’ї ( 29%), достаток ( 24%), гарну роботу побажали 16% українців.

На Чортківщині чоловік загинув через куріння в ліжку

«Після того, що я пережила на Суспільному телебаченні, перестала довіряти людям», – Ірина Демчук