111

На останніх місцевих виборах у 2015 році кандидат на посаду міського голови Тернополя мав сплатити  8 тисяч 692 гривні. Новий виборчий кодекс, який в грудні минулого року був підписаний президентом України Володимиром Зеленським, ввів і нові ціни на грошову заставу для учасників виборів.

Тепер за крісло мера Тернополя зможуть позмагатися лише ті корумповані політики, ручні громадські активісти та інша мішура, яка матиме понад 13 тисяч доларів на заставу. Такий собі майновий ценз, який обмежить права чесних і порядних тернополян конкурувати на виборах з кодлом, яке зараз при владі. Аналогічна застава й щодо партій, які захочуть пройти горнило виборів.

Найдорожче крісло міського голови столиці України – вимагають понад 4 мільйони гривень застави. Найдешевше – в Ужгороді – 170 тисяч гривень.

Повертають кошти кандидат на посаду міського голови, які пройдуть у другий тур. Застава всіх інших кандидатів йде в бюджет.
1 comment

  1. Даник Михало, 60 років

    Ооо ? Зцементовую верхушку з мародерів та “керівних підарасів” ? Поближче тре’ ознайомитися з тими “нововведеннями”, перечитати отой “Закон України” ! Приміряти – як самий ЗУ СИНХРОНІЗУЄТЬСЯ з Конституцією України, де написано, що КОЖЕН Громадянин… має ПРАВО брати участь в ВИБОРАХ до усіх рівнів влади в державі ?!! Подивимось… І на “реакцію” Конституційного Суду України – теж звернемо УВАГУ прискіпливу… Почитаємо й ВИСНОВКИ того “Суду”… ЗИМА, ЧАСУ ще трохи знайдеться… Було б БАЖАННЯ в Нашого Народу…Кіна, ютуюи, інстаґрами… тому-то й така “політика” від керівників, Нами ж ОБРАНИХ !??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.