Як вибрати настільну лампу для школяра?

Поділитися

Настільна лампа є обов’язковим атрибутом для офісу та вітальні. Та особливо вона необхідна школярам, що не одну годину кожного дня проводять за домашніми завданнями. Якщо зошити та ручки можна придбати будь-які у найближчому супермаркеті, то до вибору настільної лампи потрібно підійти максимально відповідально. Від її якості залежить, чи не зіпсується зір дитини. Заглянувши на https://www.linija-svitla.ua/catalog/nastolnye-lampy, стає зрозуміло, що асортимент настільних ламп у сучасних магазинах – неймовірно великий. Серед такого вибору можна й розгубитись.

Дизайн – другорядне, та важливе питання

На що в першу чергу звернути увагу при виборі настільної лампи? Спробуємо знайти відповідь на це запитання разом. Дизайн є другорядним питанням, та для школяра важливо, аби його оточувати гарні речі. Проте обирати надто яскравий варіант не слід, він відволікатиме від уроків. Краще надати перевагу спокійним кольорам та дизайну. Офтальмологи радять батькам відмовитись від покупки настільних ламп червоного та помаранчевого кольору, вони можуть негативно вплинути на дитячий зір. Також бажано, аби основа світильника була матовою. Справа у тому, що глянцева поверхня може відбивати світло і вони нерівномірно розповсюджуватиметься по робочій поверхні столу.

Не варто шукати найдешевший варіант

Чудовим варіантом для школярів є led освітлення та світлодіодні лампи. Такі світильники дають найбезпечніше та ефективне освітлення. Та й, загалом, не варто намагатись надто зекономити на придбанні настільної лампи для школяра. Адже на здоров’ї дитини точно не варто економити. Світлодіодні лампи не пульсують та не лопаються, до того ж вони можуть похвалитись високим відсотків світловіддачі. До того ж, сучасні світильники дають можливість регулювання інтенсивність освітлення, що дуже важливо.

Якою має бути потужність?

Що стосується потужності, то для настільної лампи буде достатньо показників у 4-5 Вт. Принаймні, саме такі офіційні дані оприлюднюють фахівці. Також уважно варто ставитись і до кольору світла. Фахівці радять зупинитись на теплому білому світлі, воно є найбезпечнішим для зору.

Тернополяни, яким заважають котельні на торфі, йдуть завтра до суду

Торф’яні котельні у Тернополі будуть закриті через порушення рівнів шуму та сфальсифіковані громадські слухання