Українців з Китаю не повезуть до санаторію “Медобори”

Поділитися

Нардеп-мажоритарник від Тернополя Андрій Богданець поширив у соцмережі повідомлення, що евакуйованих громадян України і іноземців з китайського Уханя – не повезуть до санаторію “Медобори”. “Завершується підготовча робота з евакуації наших громадян з території провінції Хубей. 17 лютого заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що літак з українськими громадянами очікують у четвер 20 лютого.
Китайські медики оглянуть усіх українців, які перебувають в Ухані, і на літак допустять лише здорових і без симптомів захворювання. Також, бригада лікарів супроводжуватиме українців під час польоту і надалі залишатиметься з ними в ізоляції. Не забуваємо, що серед наших громадян, які хочуть повернутись, є і маленькі діти. Чужих дітей не буває!

Друзі, за моєю інформацією, в санаторій «Медобори» евакуйованих громадян України і іноземців з китайського Уханя – не повезуть. Сьогодні, о 17.00 відбудеться прес-брифінг щодо евакуації громадян України та іноземних громадян з КНР через розповсюдження нового коронавірусу та щодо заходів обсервації.  Відтак, закликаю очільників міст і областей припинити розповсюджувати недостовірну інформацію і сіяти паніку та страх серед людей”,- написав Андрій Богданець.

Нагадаємо, у Микулинцях громада і депутати виступили проти ввезення сотні евакуйованих з Китаю

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

У Микулинцях громада і депутати виступили проти ввезення сотні евакуйованих з Китаю

Міського голову Тернополя Надала і його заступників треба змінювати