Регулярний секс допоможе в боротьбі з коронавірусом

Поділитися

Гінеколог Мацей Єджейко опублікував повідомлення у Facebook про коронавірус. У ньому точно описано, як нам слід захистися від загрози. Але ще додає щось, про що не говорять. Регулярний секс і оргазм можуть нам допомогти!
Лікар у своєму емоційному записі дає зрозуміти, що більшість із нас може бути заражена коронавірусом Уханя. Ось чому профілактика дуже важлива. Крім зайвого руху та зустрічей з людьми, ми повинні дбати і про імунітет. Мацей Єджейко описує, як нам це робити. Він рекомендує правильне харчування, фізичні навантаження та … регулярний секс та оргазм – поточний стан вашого імунітету (цінність на практиці незмірна) – безумовно, імунітет покращить правильне харчування, правильне наводнення організму , адекватний, високий рівень вітамінів, фізичний рух, але також (!) регулярний секс та оргазм та відчуття задоволення – ми читаємо у його записі .

Звичайно, це лише делікатний погляд на серйозну проблему, яку вказує лікар. У ньому представлений ретельний аналіз рівня захворюваності, іншими словами – можливостей нашої охорони здоров’я. Кожна країна має певний потенціал для медичної допомоги. Тому під час епідемії потрібно робити все, щоб його не перевищували. Наприклад, якщо в Польщі ця ємність становить 100 000 пацієнтів, а пацієнтів із COVID-19 в 10 разів більше, все піде добре, якщо кількість пацієнтів з часом пошириться. Однак якщо всі випадки відбуваються одночасно, може спостерігатися збільшення смертності, пише польське видання silesia24.pl

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Незважаючи на карантин, у Тернополі відбулась акція непокори

У Тернополі священники втратили відчуття реальності: церковні дзвони дезінфікують повітря