Через загострення епідеміологічної ситуації на в’їздах у Кременець встановили поліцейські пости

Додаткові заходи безпеки з метою непоширення коронавірусної інфекції  вживають працівники поліції у Кременці. Останнім часом там зафіксовано зростання випадків зараження небезпечною  недугою. З 19 травня на в’їздах у Кременець встановили два поліцейських пости. Вони працюватимуть щоденно з 7 до 22 години.

Як розповів заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Михайло Білецький, у місто будуть пропускати автомобілі під керуванням осіб, які там зареєстровані, проживають або працюють, а також спецтранспорт, який забезпечує важливі сфери життєдіяльності населеного пункту. Рух інших транспортних засобів буде здійснюватися в обхід Кременця.
Правоохоронці проводитимуть профілактично-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо важливості не порушувати встановлені обмеження та, у разі потреби, надаватимуть допомогу в межах своєї компетенції.
Превентивну роботу поліцейські посилюють в самому райцентрі. У місті працюватимуть автопатрулі, які стежитимуть за дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання, місцевими жителями. Вимоги незмінні: носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції, недопущення скупчення великої кількості людей. Такі заходи вживаються задля запобігання розповсюдженню вірусної інфекції, а не з метою покарання.
Поліцейські звертаються до мешканців Кременця дотримуватися правил карантину та без потреби не відвідувати громадських місць, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Автор: Борис

Народився 10 грудня 1977 року у Тернополі. Закінчив історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету. Працював у тернопільських редакціях "Тернопільської газети", "Нової Тернопільської газети", "Місто". Співпрацював із західноукраїнськими та всеукраїнськими виданнями, зокрема "Високий замок", "Газета по-українськи", "Коммерсантъ", "День". Запрошувався як експерт та медіаконсультант Українським незалежним центром політичних досліджень. Очолював прес-службу Тернопільської облради за керівництва Михайла Миколенка. Редагував газету "Наша Батьківщина" Приймав участь як медіаексперт у виборчих кампаніях КУНу, Віктора Ющенка, БЮТ, Юлії Тимошенко, 5 кандидатів на посаду міського голови Тернополя. З 17 лютого ц.р. в.о. головного редактора тернопільської інтернет-газети "Про все"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.