![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/1_4011.jpg)
Про те, що ранкові ефіри вже не виходять у Тернополі, працівники Суспільного дізналися зненацька.
21 травня продюсерка Тернопільської філії Зоряна Биндас організувала онлайн-нараду з ранківцями і повідомила, що тема «Файного ранку» вже закрита. Мовляв, нема з ким працювати, одна людина звільнилася, одну перевили на іншу посаду, то для тих, хто лишився, два варіанти – або переведення в інші відділи, або простій до кінця карантину.
Журналісти «Файного ранку» спершу пропонували варіанти продовжувати виходити в ефір, поки це можливо. Адже і так до цього часу багато що трималося на голому ентузіазмі.
До того ж карантин пом’якшують і 25 травня усі працівники Суспільного виходять на роботу. Потім журналісти «Файного ранку» цікавилися варіантами переведення в інші відділи. На що Биндас відповіла, переводячи стрілки в бік менеджера філії Юрія Кійка: «Поки, каже Кійко, найреалістичніший варіант простій».
Що тернопільські глядачі дивитимуться замість ранкового шоу, поки невідомо.
«Сітку нам надсилають централізовано, програмна служба складе сітку і побачимо, що буде в ефірі. Можна глянути на прикладі цього тижня, коли ранки вже перестали виходити», – повідомила продюсерка.