5 жіночих секс-фантазій, про які вона соромиться вам розповісти

Поділитися

Ви не повірите, але жінки теж частенько думають і фантазують про секс. Єдина відмінність полягає у тому, що панянки не вельми охоче діляться своїми потаємними бажаннями. Тож ми вирішили зробити це за них!

Дослідники під керівництвом американського психолога Террі Фішера  виявили, що чоловіки поки випереджають панянок по частоті думок про секс – вони думають про нього 34 рази на день. Натомість жінки займаються сексом у своїх фантазіях 19 разів на день. Але про що саме вони думають?
Британський професор Бретт Кар вирішив з’ясувати, що уявляють жінки у своїх сексуальних фантазіях. Він опитав понад 19 000 чоловіків і жінок і виявив 5 жіночих уподобань. Ось результат досліджень!

1. ПІДПОРЯДКУВАННЯ І ДОМІНУВАННЯ
У чверті жінок є сексуальні фантазії, в яких домінування і підпорядкування відіграють вирішальну роль. Принаймні, після ” 50 відтінків сірого” кожна панянка бодай раз уявляла себе учасником БДСМ-гри. Показники продажів книги говорять самі за себе: жінки вважають гру в домінування і підпорядкування досить захоплюючою. Не дивно, що набори з кляпом, мотузкою або наручниками є одними з улюблених іграшок багатьох пар.
2. ТРІО АБО НАВІТЬ КВАРТЕТ
Секс утрьох також входить до списку улюблених секс-фантазій жінок. Однак про груповий секс мріють лише 10 відсотків жінок, натомість у чоловіків це аж 60 відсотків. Секс з декількома партнерами обіцяє більше сексуальної стимуляції і робить можливим те, що неможливо реалізувати з однією людиною. Однією цієї причини достатньо для гарячих фантазій про тріо або квартет. У груповому сексі також можлива анонімність.
3. БУТИ ПІД НАГЛЯДОМ ІНШИМИ ЛЮДЬМИ
В уяві 22 відсотків жінок за ними спостерігають під час сексу або ловлять на місці злочину. Вуайєризм і ексгібіціонізм є частиною жіночих фантазій.

4. ЖАГА ВЛАДИ
Мрія жінок – не тільки коритися чоловікові, а й бути лідером у ліжку. Деяких дам заводить, коли партнер повністю залежить від них, і вони можуть робити з ним все, що хочуть. Або коли вони наказують робити що-небудь, а партнер благає їх про пощаду.

Саме тому, що традиційно чоловік у ліжку є головним, деяким жінкам хочеться помінятися ролями і вести любовну гру. Вони прагнуть до влади. Цю сексуальну фантазію також можна реалізувати за допомогою аксесуарів для практик БДСМ.
5. СЕКС З НЕЗНАЙОМЦЕМ
Незнайомець в ліжку – ця ідея, схоже, сподобалася великій кількості жінок. Чарівність невідомого, напруга і хвилювання – все це діє дуже збуджуюче. Проте така фантазія не повинна засмучувати чоловіків, які давно перебувають у серйозні стосунках з жінкою. Дами мріють не тільки про секс з незнайомцем, але – як з’ясувалося в дослідженні – і зі своїм нинішнім партнером.

Тепер ви знаєте, про що мріє ваша кохана, коли заплющує очі під час сексу з вами. Скористайтесь слушною нагодою, поговоріть про її вподобання та спробуйте втілити у життя те, про що вона фантазує, повідомляє maximum.fm

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

 

У Підгайцях хлопці так з’ясовували стосунки через дівчину, що тепер можуть сісти за грати до 8 років

Вчора рекорд з коронавірусу, сьогодні хворих не менше, але “всім набрид карантин”