111

ЩЕ ТРІШКИ І ВІДРОДИТЬСЯ КРІПАЦТВО

У Тернополі живуть найпатріотичніші українці. Доводилось Вам чути таку маячню? Ага, а ще про такий же супер-пупер патріотичний ПЛАСТ. У цивілізованому світі цю організацію прийнято вважати авторитетною, бо нібито виховує патріотичних українців. У Тернополі ця структура з перших днів манила людей без чеснот. Як і патріотичні партії та громадські організації. У далеких 90-х грицько-пластун поцупив друкарню, надану для потреб пластунів, отримав комунальну земельку, прикриваючись депутатським мандатом, довів все до банкрутства, вбив 30-тисячний тираж першої приватної тернопільської газети та й скопитився, прислуговуючи “полтініку”.

Потім інший  “патрік” зрадив присязі і почав служити Хоптяну і зміг накрасти на Porsche Cayenne. Але за 5 років тернополяни знають про страшенні борги, махінації, авантюри та якийсь дивний союз у місцевій збанкрутілій партії, яка прикривається патріотизмом.

“Ну, це негідники. Неприємні винятки. Решта не такі”.- запевняють наївні тернополяни.

А насправді вже й забули колишні патріоти про Небесну Сотню, відплакали за тисячами вбитих на фронті російсько-української війни, обтерлися і пішли служити …колишньому регіоналу Івану Чайківському. Забули про честь та совість. У них же діти, яких треба годувати. З вовками жити по вовчому вити… Або по балабенячому. Там і теща навчить розуму, бо вміла зробити героєм учасника загарбницької війни в Афганістані…

“Петрушка” коломойського у Тернопільській обласній раді запам’яталась хіба кнопкодавством. Нині його запхали в булкаброд того ж Коломойського, тільки назвали “За майбутнє”. Без Побера.

Єдиний, хто з нинішньої шантрапи Чайківського не обіцяв бути патріотом – поціновувач квітів. Він відразу приєднався до розкольників чорноволівського руху. За це на “ДжоджикТіві-штири” його фейс не сходив з телеекрану. У підсумку – в Тернопільському районі досі дивуються куди зникла земля і як навколо об’їзної з’явились торгові халабуди…

Досвічений громадський активіст, експерт Іван Марчук дивується у соцмережі  тому, чого давно не має у Тернополі під час виборів. Чоловік побачив лавину джинсових матеріалів і вирішив застерегти тернополян буди обачними.

Ми ж просто радимо навіть не вітатися, а не те, щоб голосувати за цих хрунів.

Андрій Стрілець

 

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp3 comments

 1. Тарас

  Ці всі болєщуки, цибульські, томчишини, ергешови – це офісний політичний планктон. Не дивувалась удичу. балабеник він і в африці балабеник. все був безтолковий. десятиліття смоктав заставному, потім прокурорам і навіть ригам в облдержадміністрації. як кажуть – тавра ніде поставити. а ось люба неприємно здивувала. завжди така була патріотична. на майдан їздила. правда, коли стала волонтером, то чимало підсміювалось з її “волонтерам більше платять, ніж журналістам”. Тепер сосати чайківському чи точніше – підлизувати жопу чайківського жонці – не зрада. нє. все життя, певно, мріяла.
  Дітей дійсно всім треба годувати, а як не знала чим будеш годувати, то треба собі спіраль вставити, а не розмножуватись і множити брехню янучарських гнид… як таким кусок в горло лізе?
  це ж чиїсь сльози? невже на все покласти

 2. Ігор

  ще є інші патріоти – сороколіти-різники, які пхали в мери Зеновія Щепановського. потім один з них прилаштував в свободі. все голосував за забудову парків. а коли надал мусів поділитися кормом із заставним-шумадою, іван почав рохкати про несправедливість. досі не забуду як воно хотіло в парку національного відродження підписати проти забудови, хоя як депутат міської ради проголосував “за” забудову.

 3. Оля

  читала інтерв’ю з громадським активістом Романом Сініциним. там згадали ще двох патріотів – івана стойка та михайла апостала. колишні нардепи нині на побігеньках в Авакова. саме ці тернопільські політики допомагали авакову саботувати реформу поліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.