Укрзалізниця пропонує подорожі у VIP-вагонах

Поділитися

Укрзалізниця пропонує замовити проїзд у вагоні-салоні. Робити це треба завчасно — не пізніше ніж за 5 робочих днів до відправлення потяга. Вартість віп-поїздки дорівнює 11 квиткам дорослих пасажирів у купе «СВ» – це близько 14 тисяч гривень. 

«Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який облаштований кухнею, великою залою та просторим спальним купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою. Велику залу облаштовано м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовано ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць становить від 5 до 11 (у залежності від конструкції вагону). Також вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу», – пишуть на сайті «Укрзалізниці.

Для того, щоб замовити поїздку у такому вагоні, слід зазначити наступні відомості: дата відправлення поїзда, станція відправлення та станція призначення, проїзд у напрямку «туди», «зворотно» або «туди і назад», повідомляє lowcost.ua

У соцмережах відреагували неоднозначно. Деякі користувачі назвали стиль вагонів «пшонкостайлом» та несмаком.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Музикант гурту TVORCHI Джеффрі Кенні розповів про життя у Тернополі та як знайшов спільну мову з українцями

У Франції офіційно запустили 5G