У Фінляндії поїздку на таксі можна буде оплатити ідеєю

Поділитися

Замість грошей пасажира попросять висловити думку про те, як можна поліпшити культуру і службу таксі з точки зору клієнта.

У столичному регіоні Фінляндії, а також в Оулу і в Рованіємі 3 лютого на один день з’явиться особливе таксі, в якому можна буде проїхати абсолютно безкоштовно, повідомляє Yle.

Замість грошей пасажира попросять висловити думку про те, як можна поліпшити культуру і службу таксі з точки зору клієнта.

«Ми сподіваємося, що люди розкажуть про свій досвід і дадуть конкретні поради щодо поліпшення нашого сервісу. Ми будемо вдячні за будь-які думки і коментарі», — розповіла представник Таксомоторного товариства Фінляндії Катя Сакса.

Зазначається, що спеціальне таксі можна буде викликати тільки телефоном. Всі думки клієнтів буде задокументовано й опубліковано в соціальних мережах. У кампанії беруть участь Таксомоторне товариство і фірми Lähitaksi, Taksi Helsinki і Otaxi.

«Зміна законодавства, що відбулася два роки тому, призвела до зниження довіри фінів до таксі, хоча переважна більшість підприємців, які працюють у сфері, хоче надати клієнтам кращий сервіс. Тому для нас важливо зламати якісь стереотипи і знайти спосіб повернути втрачену довіру», — поділилася Катя Сакса.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Німеччині шукають машиністів-українців до поїздів компанії Deutsche Bahn на зарплату 3500 євро в місяць

70-річний пенсіонер з Гусятинщини, котрого побив син, помер у лікарні