Бив стареньку матір і батька – сів за грати майже на 2 роки

Поділитися

За публічного обвинувачення Красноармійської місцевої прокуратури засуджено 43-річного мешканця с. Гришине Покровського району Дніпропетровської області, який вчиняв психологічне та фізичне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).

Silhouette of man drinking alcohol, close up

Прокурором у суді доведено, що зловмисник упродовж 2019 року систематично знущався над 67-річним батьком та 62-річною матір’ю, з якими проживав. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він влаштовував з ними сварки, ображав нецензурною лайкою, принижував честь та гідність пенсіонерів, які за станом здоров’я позбавлені можливості самостійного пересування.

Раніше зловмисник неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за домашнє насильство та скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Під час чергового знущання, що супроводжувалось вимаганням грошових коштів на алкоголь, син залякав батьків фізичною розправою та двічі шваброю по ногах вдарив матір, яка стояла у ходунках, вкотре спричинивши їй моральні і фізичні страждання.

Суд, враховуючи доводи прокурора, визнав правопорушника винним в інкримінованому злочині та засудив до 1 року 8 місяців позбавлення волі.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Хмельницьку треба дати хабар у 900 доларів, щоб взяли в армію за контрактом, а Львові 2000 доларів, щоб “відкосити”

У Збаражі водопостачання подорожчає вдвічі?