Тернопільський поліцейський врятував двох жінок, які провалилися під лід на місцевому озері

Поділитися

 Новина про те, що дві тернополянки фотографуючись на озері, провалились під лід, мала резонанс у файному місті. Частина читачів засуджувала людей, які наприкінці березня виходять на лід, але більшість щиро захоплювалось молодим чоловіком, який врятував життя двох жіночок. Як виявилось героєм-рятівником є дізнавач Шумського відділення поліції Микола Пилип’юк .

 Подія трапилася у суботу, 27 березня, близько 17 години. Того дня дізнавач Шумського відділення поліції Микола Пилип’юк разом з дружиною прогулювалися набережною Тернопільського ставу. Чоловік побачив, як поблизу берега під лід провалилася жінка, інша теж опинилася у воді. Лейтенант поліції, не роздумуючи, кинувся допомагати їм вибратися з крижаної пастки. – Я помітив, як молода жінка опинилася у воді, старша кинулася її рятувати, не втрималася та впала.  Часу на роздуми не було, я боявся, щоб жінка з головою не пішла під воду та почав її витягувати. 

Швидка та вчасна реакція поліцейського допомогла запобігти трагедії. Свідком інциденту став тернопільський журналіст Борис Машлянка. Він розповідає, що того дня на набережній було багато людей, а швидко зреагував лише молодий чоловік. – Хлопчина виявився фізично підготовлений, одним рухом витягнув жінок з води та врятував їхнє життя. 

Місце, де провалилися жінки, вкрито тонкою кригою. Тернополянин Володимир Сьомир, який часто рибалить на водоймі, припускає, що там була ополонка і жінки не помітили її. Чоловік закликає людей не легковажити та не виходити на оманливу кригу. – Лід зараз дуже небезпечний, тому не варто виходити на нього, – зазначає рибалка. Микола Пилип’юк працює в поліції три роки. Свій вчинок особливим не вважає. Певен, на його місці кожен зробив би так само. За проявлену відвагу керівництво Нацполіції Тернопільщини вирішило нагородити поліцейського. Відзначать його і рятувальники, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області 

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

На основі технології NASA створили безповітряну велошину

У Тернополі чоловік “заспокоював” дітей, стріляючи зі зброї