Український культурний фонд започатковує премію, що відзначатиме найкращі культурно-мистецькі проекти

Поділитися


Український культурний фонд ухвалив рішення про створення нової ініціативи – започаткування професійної премії у сфері культури. Вона визначатиме найкращі проекти, що були підтримані УКФ попереднього року, й сприятиме їхній додатковій популяризації. 

26 березня, за підтримки Zagoriy Foundation, відбудеться церемонія онлайн-нагородження переможців – найкращих проектів 2020 року у наступних номінаціях: 

 • Проєкт року в сфері інклюзивного мистецтва
 • Проєкт року в секторі візуального мистецтва
 • Проєкт року в секторі аудіального мистецтва
 • Проєкт року в секторі аудіовізуального мистецтва
 • Проєкт року в секторі дизайну та моди
 • Проєкт року в секторі перформативного та сценічного мистецтва
 • Проєкт року в секторі культурної спадщини
 • Проєкт року в секторі літератури та видавничої справи
 • Проєкт року в секторі культурних та креативних індустрій
 • Цифровий проєкт року 
 • Цифровий проєкт року (спеціальна номінація від Zagoriy Foundation)

Вибір переможців відбуватиметься у два етапи. Перший етап передбачає оцінювання всіх 277 проектів, реалізованих за підтримки УКФ у 2020 році, на основі результатів їх реалізації, та формування коротких списків. Його здійснює комісія, сформована зі співробітників та експертів УКФ.

Під час другого етапу спеціальне журі з коротких списків здійснює вибір одного переможця в кожній номінації за розробленою методикою оцінювання. Склад спеціального журі Премії УКФ на сайті Премії УКФ: https://prize.ucf.in.ua/ 

«У межах своєї діяльності ми хотіли би створити цикл ініціатив, що дадуть змогу не лише інвестувати у розвиток культури фінансово, але й освітньо та комунікаційно. Тому переконані, що Премія УКФ дасть можливість підсилити не лише підтримку створення якісного культурного продукту, але й промоцію найкращих проектів в Україні, що вже були успішно реалізовані», – зазначає в.о. виконавчого директора УКФ Юлія Федів.
 
«Ефективність – це вміння не здатися обставинам, а змінитися під їх тиском на краще. Приємно спостерігати, як чудові проєкти еволюціонували на вимогу часу, і тепер ефективно існують онлайн — це стосується і благодійних, і культурних ініціатив. У сучасному світі цифрова інформація має більше шансів не загубитися у часі. Тому раді вручити премію саме у номінації «Цифровий проєкт року», – коментує Директорка Zagoriy Foundation Євгенія Мазуренко.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

В Антарктиді пінгвін застрибнув у човен з людьми, щоб його не з’їли косатки

У Києві в Державному університеті телекомунікацій на честь 8 березня провели урочисту церемонію відкриття жіночого туалету