Збаразькі чиновники нетрадиційної віри потрапили у скандал на полюванні

Поділитися

На третій день Різдвяних свят у збаразькій громаді розгорівся скандал: мер Збаража Полікровський, якому нібито віра забороняє брати у руки зброю, відзначився на полюванні. Про це повідомляли у соцмережі ще 9 січня. А дніми ця інформація підтвердилась.

Олександр Саричев пише:”Міський голова Збаража брав участь у полюванні 9 січня цього року у Вишнівецькому лісництві!!! Про це свідчить його особистий підпис в Журналі по техніці безпеки на полюванні по Вишнівецькому лісництві ДП “Кременецький лісгосп”. Цікаво, чому на засіданні сесії, де Я ініціював звернення до відповідних органів щодо підтвердження чи спростування події, яка мала місце на третій день Різдва і участі у полюванні перших осіб територіальної громади, депутатів міської ради, керівників комунальних установ, Роман Полікровський не зізнався, що був на полюванні? Але наполегливо та емоційно переконував всіх, що “курки в житті не зарубав”. Якщо все було законно, то чому боїться відверто сказати збаражанам: Так. Був на полюванні! Це як мінімум по чоловічому.Чекаємо відповідей на звернення депутатів Збаразької міської ради від правоохоронних органів.Наразі підтвердилася інформація – факт полювання був і міський голова Збаража Роман Полікровський розписався в спеціальному журналі для того, щоб взяти у ньому участь. Виникає купа питань! Чому мер прикривався довідкою і не йшов в армію? Чому прикривався вірою і не йшов на війну? Як віра йому дозволяє купувати і реєструвати зброю? Як віра дозволяє брати зброю в руки, стріляти і вбивати невинних тварин? Якось святий образ не в’яжеться з його діяннями і його брехнею! Чи не так, збаражани?Я обіцяв розібратися з цим полюванням і доведу справу до кінця! А мер нехай запише чергове відеозвернення і розкаже про полювання на Різдво!”

Міський голова Збаража брав участь у полюванні 9 січня цього року у Вишнівецькому лісництві!!! Про це свідчить його…

Опубліковано Олександром Саричевим Вівторок, 23 березня 2021 р.

Ось що про цю ситуацію у січні писали збаражчани у соцмережі:”

РОЗВАГИ” БАНДИ ПОЛІКРОВСЬКОГО

В той час коли всі православні колядували і святкували Різдво Христове, банда мера Полікровського на третій день свят масово вбивала тварин. Влаштували полювання близько 25 чоловік на чолі з Романом Полікровським там були всі і брати Синчишини, Дмитришини, Богайчуки, і місцеві поліцаї та новопризначені начальники громади і навіть колишні регіонали такий Садовський, пам’ятаєте. Відбувалося все у лісі біля села Шимківці, люди казали, що такого ще не чули – так гатили. Але по-порядку:-сезон полювання на парнокопитних закінчився 27 грудня 2020 року, а ці нелюди вбили 14 кіз і поранили багато молодих козенят (бо були м’яко кажучи не дуже тверезі), а це вже стаття 249 Кримінального кодексу України – браконьєрство.-друге – виявляється у всіх є зброя, і вбивати тварин штундам можна, а в АТО іти не можна було, якась дивна у них віра, але ця віра для вас дурні збаражани, а насправді це страшні люди.Щоб не бути голослівним звертаюся до опозиційних депутатів атовців Василя Івахова та Олександра Саричева, з’ясуйте звідки у страшно віруючих, які навіть в армію не йдуть, бо зброю в руки не можна брати рушниці і чи зареєстровані вони офіційно? Звертаюся також до правоохоронних органів або щось робіть, або люди вкотре будуть вважати, що ви в долі, це вже не бруківка це прямий злочин потрібна лише ваша воля. А ви шановні збаражчани готуйтеся, наступними після кіз можуть бути люди”

"РОЗВАГИ" БАНДИ ПОЛІКРОВСЬКОГО В той час коли всі православні колядували і святкували Різдво Христове, банда мера…

Опубліковано Іваном Богуном Понеділок, 18 січня 2021 р.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Тернополі продають приміщення за 1 мільйон 180 тисяч доларів

Жінку з Коломиї судитимуть за пост у мережі про Covid-вакцину