Ціни на вживані авто з Європи зросли

Поділитися

В Україні вартість вживаних автомобілів з Європи за останні кілька місяців зросла в середньому на 500−700 євро. Про це розповів експерт автомобільного ринку Анатолій Ноздрічкін.

Таку тенденцію він пояснив складнощами з доставкою, що виникли через карантинні обмеження. Раніше старі машини з Європи переганяли приватно. Наприклад, в мікроавтобусі «команди» по 8−10 осіб приїжджали по автомобілі і гнали їх своїм ходом в Україну.

Тепер же, зазначив експерт, призначені на продаж авто відправляються на спеціальні «бази», а вже звідти транспортуються автовозами (в середньому по вісім машин). Таким чином, термін доставки і її вартість збільшилися, що вилилося в підвищення розцінок в Україні на б/у автомобілі з ЄС.

За спостереженнями Анатолія Ноздрічкіна, подорожчання на ринку старих авто в Україні почалося на стику 2020−2021 рр. Близько 70% цього сегменту займають б/у машини з США. Їх вартість в Україні за останні півроку зросла в середньому на $ 800.

Решта 30% ринку імпорту старих автомобілів в нашій країні припадає на країни ЄС і Південну Корею.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Піарник Надала отримає мільйон на рекламу

Українці всього світу шоковані безвідповідальністю тернополян та священників греко-католицької церкви