Відійшов у вічність 24-річний священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Поділитися

Сьогодні, 5 квітня 2021 року, на 25-му році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Любомир Малоїд. Священнослужитель виконував уряд настоятеля і будівничого храму Блаженного Якима Сеньківського та сотрудника храму Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї (Тернопільський район).

Сьогодні, 5 квітня, о 18.00, у храмі Блаженного Якима Сеньківського у с. Великі Гаї, що на Тернопільщині, відбудуться заупокійні богослужіння.

Архиєпископ Василь Семенюк, єпископ-помічник Теодор Мартинюк, працівники курії та духовенство Тернопільсько-Зборівської архиєпархії висловлюють щирі співчуття дружині та родині покійного.

Довідка

Отець Любомир Малоїд народився 29 серпня 1996 року в селищі Магерів Жовківського району Львівської області. Закінчив богословські студії у Тернопільській духовній семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Дубаї затримали 11 голих українок

Щасливчик купив 2 лотерейні білети, які виявились виграшними