У Тернополі безпритульних тварин харчуватимуть за 221 гривню на день

Поділитися

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради замовило послуги із регулювання чисельності, утримання центру стерилізації та притулку для тимчасового утримання безпритульних тварин вартістю 1,18 млн грн у ТОВ «Міжнародні інженерні системи».

Спочатку сума угоди становила 1,5 млн грн, однак після підписання зменшили обсяги закупівлі.

Згідно із договірною ціною, послуги автомобіля для відлову безпритульних тварин коштуватиме майже 145 грн за годину, а послуги ловця і стрільця – ще по 88 та 79 грн/год. відповідно. Прибирання побутових приміщень та вольєрів обійдеться в 71 грн/год.

Крім того, чіпування тварини обійдеться в 321 грн, ветеринарні роботи із препаратами – майже 692 грн на одну тварину. А триразове харчування однієї тварини включно з вартістю продуктів і їхнього приготування, – в понад 221 грн на день при тому, що вартість продуктів харчування в розрахунку складе всього лише 42,53 грн.

Про тендер

Участь в закупівлі із очікуваною вартістю 1,6 млн грн взяло участь троє учасників, причому найдешевша пропозиція надійшла від підприємиці Тетяни Мацюпи – 871 тис. грн. Однак ще один учасник закупівлі, ТОВ «Дичків хелп», звернувся до АМКУ зі скаргою, що пропозицію Мацюпи треба було відхилити. Враховуючи суму пропозиції, вона повинна була б надати обгрунтування аномально низької ціни, однак не зробила цього.

6 квітня АМКУ зобов’язав скасувати рішення про визначення її переможцем. Вже пізніше, 13 квітня, вона опублікувала це обгрунтування, де написала, що має знижки на харчування для тварин і загалом невелику націнку – а тому не вважає свою пропозицію аномальною низькою, навпаки – середньоринковою.

ТОВ «Дичків хелп», яке надавало послуги минулоріч, мало найдорожчу пропозицію в 1,52 млн грн.

Про переможця

ТОВ «Міжнародні інженерні системи» раніше отримували замовлення від бюджетників лише на експлуатаційне утримання доріг в Тернопільській області, облаштування зон пішохідних переходів, реконструкцію електричних мереж тощо загалом на майже 87 млн грн.

Це перше їхнє замовлення на роботу із безпритульними тваринами. Як виявилось, замовник взагалі не вимагав від учасників підтвердити наявність досвіду. Хоча в попередній закупівлі, яку відмінили через відхилення всіх пропозицій, вимога про досвід була.

Компанія зареєстрована майже чотири роки тому в Тернополі, а її власником є Сергій Дзюбін, повідомляють “Наші гроші”

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Тернопільським випускникам шкіл відкрили додатковий відбір для отримання гранту на лідерську програму

Шелдон Адельсон: Неожиданная смерть магната самых популярных казино в Лос-Анджелесе