Вам не доведеться бігати за тими, кому призначено бути у вашому житті

Поділитися

Дійсно непросто визнати той факт, що в нашому житті іноді з’являються люди, які зовсім не хочуть стати його частиною. Незалежно від того, наскільки сильно ми намагаємося утримати їх, вони все одно будуть прагнути вислизнути. В якийсь момент нам в голову приходить одне дуже цікаве питання: «Чи потрібно мені продовжувати боротися за цих людей, чи просто дати їм піти?»

Поширена думка, що варто боротися за тих людей, які для нас щось значать. Ми повинні бути готові докласти неймовірних зусиль заради цих «особливих» людей. Однак всі ці твердження втрачають свій сенс, якщо процес «гонки» починає вимотувати. Це такий момент, коли сама боротьба призводить до того, що ви починаєте існувати у стосунках, які не несуть для вас нічого хорошого.

У моєму житті були стосунки. Були й романтичні, і дружні стосунки, існуючи в яких, я не могла позбутися відчуття, ніби всю «роботу» робила виключно я. Я відчувала себе так, як ніби тільки я була націлена на те, щоб ці стосунки продовжували існувати.

Незважаючи на це, я ніколи не просила, щоб люди робили заради мене щось неможливе. Все, що мені було потрібно – це просто побачити хоч крапельку зусиль з боку іншої людини. Хоч щось. Який-небудь знак, який би допоміг мені зрозуміти, що я для цієї людини настільки ж важлива, наскільки вона важлива для мене.

Ніхто не хоче просто тихо сидіти осторонь в очікуванні, коли на нього (неї) нарешті звернуть увагу! Принаймі, не у всіх є час і сили, які вони готові витратити на людей, не вартих цього. Особисто я не хочу, щоб виходило так, що цікавлячись життям іншої людини, я не отримую того ж у відповідь. Я не хочу більше нав’язуватися людям.

Я не хочу більше бути тією людиною, яка згадає про те, що їй необхідно зателефонувати комусь, оскільки вони вже давно не розмовляли. Я не хочу нікого і ні до чого примушувати. Вся справа в тому, що коли двом людям хочеться проводити час разом, хочеться спілкуватися, немає нічого, що могло б стати цьому на заваді. Стосунки продовжують існувати тільки з тієї причини, що обидві людини роблять все можливе, щоб так воно і було.

Ці люди ведуть боротьбу разом. Вони будуть боротися один за одного і в майбутньому, тому що тільки так стосунки будуть продовжувати існувати. Відмовки – це все ілюзії. Це ілюзії того, на що ми, абсолютно очевидно, не здатні.

Пам’ятайте про наступне: якщо є бажання, спосіб завжди знайдеться! На жаль, перш ніж я змогла усвідомити той факт, що мені просто потрібно відпустити когось, мені довелося постраждати. Зрештою, люди чинять так, як вважають за потрібне. Я абсолютно нічого не можу з цим вдіяти.

В результаті, я уклала договір з самою собою. Я зрозуміла, що нічого не можу зробити для того, щоб люди не вели себе егоїстично. Однак я можу ретельніше відбирати тих людей, на яких я готова витратити і час, і сили. Я виросла і усвідомила той факт, що найбільше я повинна цінувати саме себе. Мені не потрібна людина, якій не потрібна я. Я більше не буду ні за ким ганятися. Це зовсім не означає, що я зациклена лише на собі. Просто я хочу, щоб люди ставилися до мене так само, як і я до них. Все дуже просто.

Незважаючи на те, що розлучитися з людиною, в яку ви вклали всі свої сили, дуже непросто, я знаю, що більше ніколи не буду примушувати кого-небудь залишитися в моєму житті. Ви теж не повинні цього робити. Пам’ятайте про те, що якщо хтось дійсно хоче бути з вами, то не буде грати в ігри. Все складеться завдяки зусиллям, які будете прикладати ви обидва!

Будь ласка, зберігайте свою любов і сили для тих, хто дійсно цього вартий. Ви заслуговуєте щастя і того, щоб вас любили. Вам пропонують щось менше? Воно того просто не варте!

Стефані Рідс, zatyshok.net.ua

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Правила цифрової гігієни

Mitsubishi випустив останню партію Pajero