Як би жінка не любила, а перший крок належить робити чоловікові. Напиши, подзвони, приїжджай, зроби перший крок, будь мужиком! Жінка не є загадкою, ні. Ви можете отримати відповідь на кожне з ваших питань, якщо будете трохи уважнішими. Вона завжди говорить, що їй потрібно. Завжди…
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/190173959_1868153626858144_5429392330402052957_n.jpg)
Дивно, коли чоловіки говорять, що не знають, чого хоче їх жінка. Швидше за все, вони не хочуть знати… Чоловік буде з тією, з якою почуває себе чоловіком у всіх сферах. З ким відчуває себе живим і справжнім. Він добре відчуває необхідну для себе енергетику, вбираючи її, як авто – бензин, щоб рухатися далі. Жінка залишиться з тим, з ким почуває себе захищеною, прийнятою і потрібною.
У жінки є відмінна здатність присвячувати себе повністю тому, хто щиро її любить. Люди залишаються з тими, з ким почуваються повноцінними. Але є одна відмінність між люблячим чоловіком і жінкою. Люблячий чоловік не піде від своєї жінки. Ніколи.
А ось жінка піти може … Навіть якщо буде задихатися від болю, просочуючи ночами подушку сльозами … Піде, незважаючи на туманне майбутнє і жахливі перспективи. Збираючи себе по шматочках, але рухаючись вперед. Піде, не дивлячись на серце, що в шаленому ритмі протестуватиме… Жінка завжди йде від того, хто не вміє її берегти…
Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та whatsapp