В Тернопільській області запрацював завод, на якому виготовлятимуть соки, джеми та пюре, зокрема і для дитячого харчування. Участь у урочистому відкритті підприємства взяв Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко. Про це йдеться на сторінці фермерського господарства “Гадз”.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/214151268_2044208572402834_2282019312104365012_n-1024x683.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/215285132_2044208395736185_3625080577236222302_n-1024x683.jpg)
Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та whatsapp