За втручання інспекторів праці роботодавець оформив працівника магазину солодощів в Тернополі

Поділитися

Інспектори праці Управління Держпраці провели інспектування магазину солодощів, розташованого у центральній частині обласного центру. Під час заходу контролю було виявлено та задокументовано факт використання місцевим підприємцем праці двох продавчинь, одна з яких працювала без оформлення трудових відносин на умовах так званого «стажування».

Заходом з’ясовано, що підприємець не дослухався до порад фахівців Управління Держпраці під час інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведеної в рамках інформаційної кампанії, та продовжував використовувати незадекларовану працю.

За втручання інспекторів праці, під час інспекційного відвідування підприємець задекларував державі найманого працівника. Разом з тим, за використання нелегальної праці до нього вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

На Тернопільщині виготовлятимуть соки та пюре для дитячого харчування

Virgin Galactic здійснила перший туристичний суборбітальний політ