Не купуйте польські спеції

Поділитися

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):

  • від 19 липня  2021 року № 2021.3681–fup10 стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі (виробник: F.P.H.KRIST Kadzielawa,  Gorbunkov Sp. Z o.o., Dabrowa Tarnowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700).

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області попереджає операторів ринку про необхідність вилучення даного продукту з обігу! У випадку виявлення даного товару покупцями,  просимо негайно повідомити до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел. (0352) 52-10-10).

ДОВІДКА: Етиленхлоргідрин (2-хлоретанол) – токсичний, діє на нервову систему, обмін речовин, вражає  паренхіматозні органи, подразнює слизові  оболонки, легко проникає через шкіру.  Особливої  шкоди завдають випари етиленхлоргідрину.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Поліцейські розшукують шахрайок, котрі видурили у пенсіонерки понад 300 тисяч гривень

Жителька Тернопільщини спустошила електронний гаманець тернополянина