Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського районного управління поліції жительці одного із сіл Тернопільського району. За скоєне їй доведеться відповісти перед судом.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/Sber_bankomatGl-584x328-1.jpg)
Зі слів заявника, на одній із центральних вулиць міста він знімав готівку з банкомату. Карту забув в пристрої чим й скористалася зловмисниця. 37-річна дівчина забрала банківську картку та здійснила нею розрахунок за покупки товарів. Сповіщення про списання коштів отримав й тернополянин, який звернувся за допомогою до правоохоронців.
Поліцейські оперативно встановили особу зловмисниці. Підозрювана у скоєному зізналася.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області
Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та whatsapp