На курорти України повертається літо

Поділитися

Осінь вже показала свій характер в Україні, коли жовтнева погода стояла майже тиждень. Але й літечко ще не хоче залишати нас. Воно майже імітує повернення. За прогнозом Sinoptik.ua, найближчим часом на приморських курортах країни температура повітря вдень буде від +24 °С до +27 °С. Температура води в Чорному морі біля Одеси +18 °С, в Азовському морі біля Бердянська +20 °С. Вересневий відпочинок, звичайно, не для всіх. Він лише для тих, хто вважає за краще релакс спокійних пляжів та особливу романтику затишного відпочинку. 

Курорти Чорного моря

У найближчі дні на чорноморському узбережжі буде справжня романтична погода: сонце, плескіт хвиль, скрип корабельних канатів, галас чайок, легкий вітерець.

В Одесі майже весь тиждень буде ясно, у суботу – хмарно з проясненнями. Температура повітря вдень до +25 °С. Ночі поки ще теплі, до +17 °С. Вітер помірний. На морі – невеличке хвилювання. Без опадів.

У Затоці переважно сонячно, у вихідні денна температура повітря до +26 °С, вночі до +18 °С. Дутиме помірний вітер східних напрямків. Без опадів.

Курорти Азовського моря

У вересні на курортах Азовського моря – особливе степове повітря, наповнене ароматами трав, море ще дуже тепле, сонечко ласкаве. Проте температура на цьому тижні буде досить стриманою, до +22 °С, ночі поки що теплі, до +18 °С.

У Бердянську цього тижня переважно ясно, без опадів, вдень до +22 °С. Вітер помірний, до 6 м/сек. Температура морської води +20 °С.

У Кирилівці вдень +21…+23 °С, вночі +13…+16 °С. Переважно сонячно. Вітер змінних напрямків до 6 м/сек.

Курорти Карпат

На карпатських курортах починається райський період – рання осінь. Сонячна погода підігрує неповторній красі Карпатських гір. На цьому тижні денна температура повітря буде комфортною, до +24 °С. У високогір’ї прохолодніше: до +18 °С вдень, +6…+10 °С вночі. Без опадів.

У Поляні температура повітря вдень +21…+22 °С, вночі до +9 °С. До вихідних погода буде ясною, у суботу та неділю – набіжать хмари.

У Трускавці переважно сонячно, тихо, вдень до +24 °С.

Наполненный отдых предлагает интернет казино Кинг

Фестиваль думок 2021 зібрав майже 3 тисячі учасників та учасниць