На Теребовлянщині впіймали підприємця, який не оформив 4 працівників

Поділитися

Посадові особи Управління Держпраці провели інспектування у фізичної особи-підприємця, який здійснює підприємницьку діяльність у магазині з виготовлення та продажу напівфабрикатів, розташованому на території Теребовлянської об’єднаної територіальної громади, що на Тернопільщині.

Заходом з’ясовано, що місцевий роботодавець у закладі торгівлі використовує  працю 10 працівників, із яких, як з’ясовано під час перевірки, – 4 осіб виконували трудові функції без оформлення трудових відносин на таких посадах як: продавець та виробник харчових напівфабрикатів. 

У своїх письмових поясненнях підприємець повідомив, що він не оформив працівників у зв’язку з тим, що вони проходять у магазині так званий «випробувальний термін» за своїми посадами на витривалість, пов’язаній із важкістю та напруженістю трудового процесу.

За втручання інспекторів праці, роботодавець задекларував державі найманих працівників одразу ж під час інспекційного відвідування. Разом з тим, за використання нелегальної праці до нього вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

У онлайн казино 777 Original армия поклонников

У Тернопільській області 5063 пацієнта з діабетом інсулінозалежні. Що потрібно пацієнтам, щоб отримувати інсулін безкоштовно?