15 жовтня Іво Бобул привезе у Тернопіль «Золоті шлягери»

Поділитися

У п’ятницю, 15 жовтня, народний артист України Іво Бобул у рамках туру містами України завітає із сольним концертом «Найкраще – золоті шлягери» до Тернополя. Виступ відомого співака відбудеться у Драматичному театрі. Початок концертів – о 17:00 та 19:00. Артист, унікальний тембр голосу якого не сплутаєш із жодним іншим, запрошує меломанів у світ Її Величності Пісні!
Іво Бобул – народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень із його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула «Душі криницю», «Місячне колесо», «Берег любові», «Якщо любиш – кохай», «На Україну повернусь», «Осінній сад», «Скрипалю», «Мадонно Україно!», «Одна-єдина»…І записувати нові пісні співак не втомлюється – щороку презентує концертні програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються улюблені шлягери та абсолютно нова пісенна лірика, цікаві дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, які так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто інший.Концерт Іво Бобула буде проведено із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних у період заходу. 
Квитки на концерт Іво Бобула у Тернополі 15 жовтня можна придбати в касі Драмтеатру, а також онлайн:17:00 – https://ternopol.karabas.com/ua/ivo-bobul-12/order/
19:00 – https://ternopol.karabas.com/ua/ivo-bobul-4/order/

В Озерній 22-річна дівчина втратила руку в ДТП, а в Тернополі повісилась 15-річна школярка

СБУ знищила схему контрабанди тютюну на мільйони гривень через тернопільську митницю