Фестиваль думок 2022 збирає валізу тем, про які варто поговорити

Поділитися

Цей рік став роком надзвичайних випробувань для для нас всіх, але водночас він відкрив багато нових сенсів, показав все, що для нас є найважливішим та оголив проблеми. Наразі суспільству дійсно є про що поговорити.

Фестиваль думок, кожен рік збирав людей з усієї України в Сєвєродонецьку, щоб поговорити про важливе, про те, що болить регіону та Україні вцілому.

Цьогоріч наш рідний Сєвєродонецьк, звична локація фестивалю, окупований. Ми віримо, що наступні Фестивалі обов’язково відбудуться на Луганщині, але в 2022 році, ми дещо змінили формат.

Тому обережно і з вірою в те, що все вдасться, ми анонсуємо проведення Фестивалю думок 2022 та розпочинаємо збір тем для обговорення.

Цьогоріч фестиваль відбудеться на початку вересня у форматі онлайн та оффлайн форматі.

Формат Фестивалю думок 2022:

Онлайн частина 5-8 вересня

Оффлайн в місті Дніпро 10 вересня

Оффлайн (цікава локація на виїзді) 11 вересня

Під час Фесту ми збиратимемо гроші на одну з потреб постраждалих від війни. Подробиці збору ми повідомимо згодом.

Ми чекаємо від вас теми для обговорення!

Пропонуйте теми, котрі, на вашу думку, обов’язково варто обговорити. Теми, які дадуть підґрунтя для роздумів та в рамках обговорення яких, можна знайти нові сенси, побачити шляхи вирішення проблем. Подати свою тему можна тут.
<>Жителі України та всього світу загалом, друзі, партнери та колеги Восток SOS, ви всі можете пропонувати теми та творити Фестиваль думок разом з нами.

Чекаємо ваших ідей!

Вже знаєте, що точно долучитеся до нас на Фестивалі або ж боїтеся пропустити анонси – тоді вам сюди. Реєструйтеся і ми розказуватимемо вам про всі наші плани та оновлення.

Що таке Фестиваль думок?

Це безпечний та комфортний простір, у якому громада може обговорити актуальні проблеми та питання з владою, відповідальними особами, лідерами думок, однодумцями, і найголовніше – спільно знайти рішення.

Згідно з правилами Фестивалю, спочатку триває збір тем, де будь-хто може запропонувати ту тематику, яку вважає актуальною та важливою. Потім з найцікавіших та найважливіших тем формується програма. Основою програми є дискусії (90 хвилин), де лідери думок, представники влади, громадського сектору, міжнародної спільноти, діляться досвідом, з перших вуст розповідають важливі деталі теми, а слухачі можуть долучатися до дискусій, ставлячи свої запитання чи ділячись своїм досвідом.

У фестивалі візьмуть участь експерти(ки) і модератори(ки) з різних міст України та країн Європи. Кожен та кожна з вас можуть самі взяти участь в обговоренні, або послухати інших. Цьогоріч Фестиваль відбудеться вже вшосте. Як все було раніше можна побачити тут – https://vostok-sos.org/directions/festyval-dumok/

У Тернополі чоловік прожив без жодних документів 25 років

Український математик Марина В’язовська отримала медаль Філдса – найпрестижнішу нагороду з математики